skip to Main Content

Byt 3+kk po rekonstrukci 88 m²

Nabízím k prodeji prostorný byt s dispozicí 3+kk o celkové ploše 88 m². Bytová jednotka má 80 m², ke které náleží lodžie 6,5 m² a sklep 1,5 m². Nemovitost se nachází v 7. patře 11ti patrového panelového domu.

Interiér bytu se skládá z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, prostorné chodby spojující dva neprůchozí pokoje, koupelnu a samostatné WC. K výhodám patří také vyzděná přístavba fungující jako předsíň a komora. Byt prošel rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. Z obývacího pokoje je přístup na jižně orientovanou lodžii, zatímco ostatní pokoje jsou orientovány na sever.

Měsíční zálohy na služby činí ……..Kč, z toho ……..je určena na fond oprav. Elektřina a plyn se platí zvlášť. Vytápění je centrální, vaření na plynové varné desce.

Budova je zateplená a společné prostory jsou ve výborném stavu. Nedávno byla dokončena modernizace bezpečnostních systémů, včetně instalace nových zvonků, čipových dveří a kamerového systému.

Lokalita nabízí široké využití. Přímo před domem je Centrální park. Ve vnitrobloku se nachází MŠ, ZŠ a dětská hřiště. Stanice metra Lužiny se nachází 400 metrů od bytu společně s nákupním centrem OC Lužiny, supermarketem Billa, posilovnou a knihovnou. Pět minut pěšky od nemovitosti se nachází přírodní rezervace Prokopské údolí.

V dojezdové vzdálenosti: Makro, Ikea, Hornbach, nákupní centrum Metropole Zličín, Galerie Butovice

V případě většího zájmu bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Prohlídky jsou možné jen po předchozí telefonické domluvě a rezervaci přesné hodiny.

Back To Top