skip to Main Content

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby Jan Pohořelický, který je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05228557., podnikající pod obchodní značkou RE/MAX Alfa, zpracovával a archivoval mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti Jan Pohořelický, IČ: 05228557 se sídlem Suchý Vršek 2097/53, Praha 5, 15800 a dalším osobám, které kontaktuji potřebují, za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji.

Technický způsob zpracování dat

Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v CRM systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111. Údaje můžou být zálohovány v systému clickup.com.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím dotazu zaslaným na email: jan.pohorelicky@re-max.cz

 

Back To Top